Bu kampanyanın süresi bitmiş!

Taksitli HP Stream x360 2in1 Kampanyası


44 TL / AY Fırsatı Yakala

Turkcell’den tüm Superonline fiber ve DSL müşterilerine özel 11 inç ekranlı HP Stream x360 2in1 24 ve 36 ay avantajlı taksit imkanlarıyla!


 • Geçerlilik Tarihi : 31-03-2018
 • Kategori : Fiber
Cihaz​Taahhüt Süresi​Yeni Aboneler için Tahsil Edilecek  Peşinat Bedeli* ​Yeni Aboneler için Aylık Cihaz Bedeli*  ​Mevcut Aboneler için Aylık Cihaz Bedeli* ​Toplam Cihaz Bedeli*​
​HP Stream x360 ​2in1 ​​24 ay768 TL​32 TL​64 TL​1536 TL​
​36 ay​792 TL​22 TL​44 TL​1584 TL

​24 ve 36 ay taksit avantajları ile ayda sadece 64 TL ve 44 TL’ye tablet sahibi olma fırsatı.

 • ​Kampanya 20.12.2017 -  31.03.2018 tarihleri arasında geçerli olup kampanya kapsamında sunulan cihazlar stoklar ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan Turkcell Superonline’ın mevcut ve yeni DSL/fiber müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri ile birlikte abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Müşterinin 1’den (birden) fazla aboneliği olsa bile müşteri, toplamda yalnızca 1 (bir) tablet ürünü satın alabilir.
 • Altı (6) fatura döneminden az süredir aboneliği devam eden müşterilerin ve yeni müşterilerin kampanya kapsamında ilgili cihaz bedelinin yarısının Turkcell Superonline’ın anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartı ile 3 / 6 / 9 ay kadar taksitlendirilerek ödenmesi zorunludur. Bedelin kalan yarısı müşterilerin kampanya taahhüt süresine bölünerek aylık faturalandırılacaktır..
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin Taksitli HP Stream x360 2in1 Kampanyası kapsamında verilen tablet taksitini, seçmiş ve kullanmakta oldukları hız / kota paketlerinin aylık ücretleri yanında abonelik faturasında ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Müşteri, Taksitli HP Stream x360 2in1 Kampanyası kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa Turkcell Superonline, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Turkcell Superonline, Taksitli HP Stream x360 2in1 Kampanyası ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir.
 • Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’ lerden katılabilir.
 • Hali hazırda taksitli olarak diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.