Bu kampanyanın süresi bitmiş!

TV+’lı Olmanın Tam Zamanı Kampanyası


99 TL / AY Fırsatı Yakala

En yeni filmler, ödüllü diziler, en sevilen animasyonlar, en çok tercih edilen spor, belgesel, çocuk ve haber kanalları ve daha fazlası TV+’ta. Ayrıca hiçbir ek ücret ödemeden canlı kanalları 24 saate kadar geri alabilir; istediğiniz programları kaydedebilir; telefondan, tabletten ve bilgisayarınızdan da izleyebilirsiniz. Üstelik ilk 1 ay boyunca tüm kanallar açık!


  • Geçerlilik Tarihi : 01-01-2023
  • Kategori : Fiber
Kampanya Özet Fiyat Tablosu 24 Ay Taahhütlü TV+ HD keyfi (Huawei/Vestel/Skyworth):
Hız Kotaİndirimli Kampanya Fiyatı (Fiber İnternet + Tv+ Evde Sinema Paketiİndirimli Kampanya Fiyatı (Fiber İnternet + Tv+ Evde Sinema Paketi
25 MBPSLimitsizİlk 6 ay 99 TL Son 18 Ay 145 TL-
50 MBPSLimitsiz-İlk 6 ay 99 TL Son 18 Ay 180 TL
100 MBPSLimitsiz-İlk 6 ay 99 TL Son 18 Ay 200 TL
(*): Yukarıdaki tablodaki internet hızı (download ve upload) sonuçları sunucunun, ev / işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve yönlendiricilerin performansı ve sayısı; ev / işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu, bilgisayar performansı, vb. gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.Ayrıca sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk ve getirilen hız kısıtlamaları nedeniyle internet siteleri yavaş açılabilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.(**): Kampanya fiyatı aylık olup fiyata tüm vergiler ve Wi-Fi 5 veya Wi-Fi 6 için 12 TL modem kullanım ücreti dahildir. Tabloda belirtilen Hız, indirme (download) değerini ifade eder.Kampanya kapsamındaki 25 ve 50 Mbps hızlar için upload değeri 5 Mbps, 100 Mbps hız için 10 Mbps’dir.Aylık Toplam İndirimli Kampanya Fiyatı'na tüm vergiler dahildir.Kampanya kapsamında sunulan Fiber internet, Modem, TV+ paketleri, TV+ Kutusu ve TV+ Sinema Paketine ilişkin tüm vergiler dahil bedeller (aylık Tarife bedelleri ve aylık indirim bedelleri) Kampanya taahhütnamesinde yer almaktadır.
  • ​Turkcell Fiber Limitsiz Paketler ve TV+’ın eğlenceli dünyası bir arada çok özel fiyatlarla!
  • Fatura Sürprizi Yok! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil!
  • Eve kadar ​modeminizi ve TV kutunuzu getirip, ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti ödemezsiniz.